Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Eşsiz besin değeri ile son yıllarda kıymeti daha da anlaşılmaya başlayan Avokado, artık Türkiye’de de birçok evde tüketiliyor.

Alanya topraklarında 1950’li yıllardan beri yetişmekte olan avakado, sağlıklı yağlar barındıran başta kalp sağlığı olmak üzere insan bedeni için adeta bir mucize olan bu kıymetli bir besindir.

Bahçeden tüketiciye taze, kaliteli, lezzetli ve yenilebilir olgunlukta Alanya bölgesinin en büyük boy Avakadolarını sizlere ulaştırıyoruz.

Avokadonun yağ ve enerji içeriğinin yüksek olması, birçok tüketicide sağlıkla ilgili endişelere sebep olmaktadır. Özellikle, kolesterolü yükselteceği ve damarları tıkayarak kalp hastalıklarına neden olacağı ve yüksek kalori içeriğinden dolayı şişmanlatacağı gibi yanlış anlamalar bulunmaktadır.

Birbirinden farklı Avokado çeşitlerini kendimiz yetiştiriyor, sizin için özenle topluyor ve Avakado satışını tüketime uygun olgunlukta olacak şekilde uyguluyoruz. Siz de Avokado satın almak istiyorsanız, doğru adreste olduğunuzu bilmelisiniz. Yüksek besin değeri ile dikkat çeken ve özellikle sağlığına dikkat edenler için olmazsa olmaz olan bu meyveyi her zaman mutfağınızda bulundurabilirsiniz.

Avokado Bahçemiz, kendi bahçelerimizden avakado satışı yaparak doğrudan avakado severlere ulaştırdığımız satış sitemizdir. En kaliteli avokadoları özenle paketleyip kapınıza teslim ediyoruz.

Satın almış olduğunuz ürünlerü özenle paketleyerek anlaşmalı kargolarımız güvencesiyle ücretsiz olarak tarafınıza ulaştırıyoruz.  Kargo şirketi bulunduğunuz il ve ilçeye göre siparişiniz kargoya verildikten sonra 1-5 iş günü içerisinde ürünlerinizi size ulaştıracaktır. Avokadolarımızda ezilme, bozulma gibi istenmeyen bir durumun görülmesi halinde, kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek 0541 319 34 02 numaralı whatsapp hattımıza iletilmesi ve sorunun bildirilmesi gerekmektedir. Kullanılmayacak durumda olan ürün miktarı müşteriye gönderilecektir. Ürününüz hasarlı ise teslim almayınız. Kargoyu size ulaştıran personele hasar tespit tutanağı tutturmayı unutmayınız.

Bahçelerimizde lezzetli ve doğal avokadolar üretmekteyiz. Avokado’nun kalın, pullu bir cildinin olması meyvenin etini korumakta ve pestisitlerin nüfuz etmesini engellemektedir. Avokadolarımız doğal bir formda tüketmek için tamamen güvenlidir. Alanya avakadosunu yediğinizde farkı sizde hissedeceksiniz.

Avokadolarımızda ezilme, bozulma gibi istenmeyen bir durumun görülmesi halinde, kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek 0541 319 34 02 numaralı whatsapp hattımıza iletilmesi ve sorunun bildirilmesi gerekmektedir. Kullanılmayacak durumda olan ürün miktarı müşteriye gönderilecektir. Ürününüz hasarlı ise teslim almayınız. Kargoyu size ulaştıran personele hasar tespit tutanağı tutturmayı unutmayınız.

Avokado doğal formu gereği ağaç gövdesine teması halinde dış yeşil kabuğunda kabuklanma ve ağaçtaki konumuna göre renk değişimi olabilmekte ancak ürün kalitesine etki etmemektedir. Bu sebeplerle veya ürün lezzetini beğenmeme, belirtilen adrese gönderilen ürünlerin müşterinin adreste bulunamaması, yanlış veya eksik adres bildirmesi, urunu teslim almaması, müşteriye ulaşılamaması durumunda sorumluluk müşteriye aittir ve ürünlerin iadesi söz konusu değildir.

ÜCRETSİZ KARGO

100 Tl Üzeri Tüm Siparişlerinizde

PARA İADE GARANTİSİ

Ürünleri beğenmediğiniz durumda 3 gün içinde iade garantisi

7-24 DESTEK

Yardıma mı ihtiyacınız var?